kurs online

Nowy skrypt
na Twoje Życie

Wyobraź sobie przebieg Twojego życia, gdy:

kurs online

Nowy skrypt
na Twoje Życie

Wyobraź sobie przebieg Twojego życia, gdy:
Czujesz, że wszystko z Tobą jest ok,
Potrafisz puścić kontrolę i zaufać,
Żyjesz pełnią Twojego potencjału  

Jaki masz wpływ na Twoje życie?
Bardzo bliskie memu serce jest porównanie naszego życia do filmu. Mamy scenariusz, który jest już napisany a to co się właśnie wydarza to jego projekcja w szklanym ekranie naszych oczu. Z tego miejsca naturalnie pojawia się pytanie – jaki zatem masz wpływ na film, który już leci i po co to wszystko?

Otóż scenariusz może odegrać się w wielu salach kinowych, w jednej z nich to komedia romantyczna, w drugiej film obyczajowy a w kolejnej horror. Od zrozumienia Twoich narracji, intencji i reakcji zależy w jakiej sali zasiądziesz. Czy chcesz zatem wiedzieć jak zmienić sale kinową na taką, gdzie chcesz siedzieć i oglądać co dalej?

Ten kurs wytłumaczy Ci jak tego dokonać.

dlaczego warto

Dołączyć do kursu?

Twój umysł jak i ciało potrzebują konkretnych korzyści, aby wspierać Cię w procesie zmiany. Nie ma sensu zaczynać zatem czegoś, jeśli nie czujesz, że coś z tego masz. Prawda jest taka, że obojętnie jak wygląda teraz Twoje życie – zawsze może a nawet powinno być lepsze. Zachłanność jest cechą pozytywną, gdy zrozumiesz, że im więcej masz, tym więcej możesz dać. Kiedy Tobie żyje się lepiej – wszystkim może być lepiej.

Ten kurs pomoże Ci wieść szczęśliwe życie bez względu na warunki i okoliczności zewnętrzne. Co za tym idzie, to wewnętrzne poczucie lekkości, spójności i obfitości odzwierciedlać się będzie w stanie Twojego zdrowia, relacjach czy zasobach finansowych, tyle, że nie będzie już to żmudna gonitwa za celem. Ty będziesz magnesem, który to wszystko przyciąga.

co zawiera

TEN KURS

4h materiał video

4 medytacje

Skrypt

Prezentacja pdf

Bonus: medytacja 3 komnaty mp3 pytania i odpowiedzi

a także dostęp do zamkniętej grupy na Facebook

Zajęcia praktyczne

Wiedza teoretyczna

dla kogo jest

TEN KURS

dla każdego, kto chce zrozumieć siebie i swoje życie,

dla każdego, kto pragnie pozbyć się bagażu przeszłości i otworzyć na nowe szczęśliwe życie,

dla każdego, kto znajduje się w trudnej sytuacji i nie widzi wyjścia,

dla osób, poszukujących prostych i efektywnych metod na obfitość i przepływ w życiu,

dla osób, poszukujących prostych i efektywnych metod na obfitość i przepływ w życiu,

dla wszystkich – ponieważ bez względu na nasz wiek, pozycję, doświadczenie, stan materialny zawsze mamy pragnienia i zawsze może być nam lepiej

Czym ten kurs

wyróżnia się na rynku?

Zawiera unikatowe połączenie wiedzy z Kabały, fizyki kwantowej, numerologii, koherencji serca oraz przede wszystkim jest efektem doświadczeń mojej indywidualnej ścieżki przemiany. Ja po prostu wiem, że to działa, bo skoro ja mogłam to Ty też możesz!

Celem warsztatu nie jest jedynie podniesienie Twojej energii i motywacji w dniu spotkania, ale udostępnienie Ci wiele różnych narzędzi dzięki którym w łatwy i szybki sposób zadbasz, aby efekt utrzymał się i wzrastał z dnia na dzień, zwłaszcza wtedy, gdy dopadnie Cię rutyna, zwątpienie i niechęć.

Twój los nie jest przesądzony, Twoje życie ma pewien plan, ale kropkę nad „i” stawiasz TY

poznaj

Opinie

czytaj

O mnie

Uzależniona od stresu, mistrz kontroli, prawie anorektyczka, pełna lęku i potrzeby walki – tak jeszcze kilka lat temu opisałabym siebie. Udało mi się wyjść z toksycznej relacji, uzdrowić ciało oraz odważnie zmienić ścieżkę kariery z korporacyjnej na biznes z pasją. Zmieniła się moja perspektywa a co za tym idzie i moje życie. Dziś dziele się tą wiedzą, abyś i Ty mógł przestać zadowalać się byle czym i przyjąć pełnię darów Twojego potencjału.

© All rights reserved